Музыка: СКАЙ: «Головне – знати, чого ти хочеш»

Сьогодні ми запросили до спілкування гурт, який вже став музичною легендою сучасної України. Зустрічаєм в гостях у Журналу «ІМХО» – лідер гурту «СКАЙ» Олег Собчук.

line_violet_new

МИ ПРАЦЮЄМО В ТАКІЙ СФЕРІ, ДЕ ПОТРІБНО ЩОДНЯ САМОВДОСКОНАЛЮВАТИСЯ, ЕКСПЕРИМЕНТУВАТИ І ЗНАХОДИТИ ЩОСЬ НОВЕ

line_violet_new

40_music-1

Олеже, вітаю! Ваш гурт цього року святкує своє 15-річчя, з чим ми вас вітаємо! Розкажіть, які зміни, або навіть революції ваш колектив пережив за цей період?

15 років – так багато і водночас так мало. За цей час ми добряче змінилися, подорослішали і набралися досвіду. Всі ці роки ми жили музикою і вкладали свої сили в гурт «СКАЙ». В нас були не тільки злети, але і падіння, що цілком природньо, особливо для творчих людей.

Зараз я можу сказати, що 15 років – тільки початок. В нас ціла купа ідей, які потрібно неодмінно втілити в життя. Тому готуйтеся, буде цікаво…

На вашу думку, як за цей час змінились ви – як артист і не тільки?

Звісно, час від часу я відчуваю в собі певні зміни. З кожним роком ти навіть починаєш по-іншому мислити. Йде час, ніщо не стоїть на місці і музика тут не виняток. Скажу більше – ми працюємо в такій сфері, де потрібно щодня самовдосконалюватися, експериментувати і знаходити щось нове.

Кожна людина повинна знати, що тільки вона спроможна змінити щось у своєму житті, імпульс до дії має відходити саме від неї. Головне – знати, чого ти хочеш, і впевнено йти до своєї мети.

40_music-2

Виходячи з вашого великого музичного досвіду, поділіться своєю думкою щодо українського шоу-бізнесу: як він змінився за 15 років?

Є такий вираз: «Немає нічого кращого, ніж повертатися туди, де нічого не змінилося, щоб зрозуміти, як змінився ти сам». Навіть якщо ввести в YouTube «кліпи п’ятнадцятирічної давності», то одразу можна побачити кардинальні відмінності від того, що є зараз: в звучанні, в аранжуваннях, в образах артистів…

Особисто мені здається, що Україна рухається в правильному напрямку. В нас багато талановитих артистів. Серед них і ALLOISE, з якою ми нещодавно представили спільну пісню – «Знайду». Мені дуже імпонує її тембр голосу і манера виконання.

line_violet_new

ОДНОЗНАЧНО Я ЗНАХОДЖУСЯ НА СВОЄМУ МІСЦІ

line_violet_new

Чим є музика особисто для Вас?

Музика – це моє життя. Якщо чесно, то навіть не можу уявити себе в якійсь іншій сфері. Однозначно я знаходжуся на своєму місці. А ще доволі часто до мене, наче магнітом, притягуються близькі за духом люди, і спілкування з ними також, так чи інакше, впливає на подальшу творчість. Тому частіше думайте про щось позитивне. Думки матеріальні!

40_music-3

Нещодавно був презентований Ваш альбом із назвою «Нове життя». Чим була спровокована така кардинальна назва? Захотілось змін? Розкажіть, як народилося ваше нове творче дитя?

Платівка «Нове життя» – новий важливий виток творчості гурту «СКАЙ». Ми вклали в цей альбом всю свою душу. У нас відбулося певне творче «перезавантаження», і в підсумку вирішили подивитися на свою творчість під іншим кутом.

Мабуть тому платівка і вийшла настільки різною. При її створенні ми враховували світові музичні тенденції, тому сподіваємося бути почутими не тільки в Україні, а й у Європі.

40_music-4

Яка пісня у новому альбомі є найважливішою для вас?

Для мене кожна пісня по-своєму особлива. Процес написання пісень можна порівняти з дитиною, в яку вкладаєш душу, плекаєш і насичуєш любов'ю.

Що взагалі ви вважаєте своєю найвизначнішою музичною перемогою на сьогоднішній день?

Я вважаю, що всі музичні перемоги ще в нас попереду (посміхається – прим.ред.). А взагалі, головне – підтримка наших фанів. Ми її завжди відчуваємо, особливо на концертах. Можна купити що завгодно, але не любов публіки, вона все відчуває і від неї нічого не приховаєш.

line_violet_new

ГОЛОВНЕ – ВІДЧУТИ ТІСНИЙ КОНТАКТ ІЗ ЛЮДЬМИ, ЩОБ МИ НА КІЛЬКА ГОДИН СТАЛИ ОДНИМ ЦІЛИМ

line_violet_new

В рамках свого ювілейного туру ви вже встигли відіграти у таких мегаполісах, як Лондон, Дублін і Париж. Попереду – Північна Америка і Канада. Розкажіть, яка там публіка та як вона сприймає українську музику?

Все залежить від настрою людей. Мені здається, що в нас не буває однакових концертів. У кожного міста своя неповторна енергетика. Головне – відчути тісний контакт із людьми, щоб ми на кілька годин стали одним цілим. Це дуже для мене важливо.

У 2015 році у вас був благодійний тур на підтримку постраждалих у результаті війні на сході України. Поділіться, що конкретно було зроблено?

Минулого року у нас пройшов благодійний тур містами Канади. Всі кошти, зібрані за допомогою концертів, пішли до благодійного фонду на потреби постраждалих у війні на сході України.

Ще ми їздили в зону АТО, щоб підтримати наших солдатів і сказати, що вони – герої, українці ними пишаються, і заспівати їм кілька пісень.

40_music-5

Чи плануєте проводити подібні акції найближчим часом?

В кінці жовтня ми відвідали з концертом військову базу «Десна», що під Києвом. Тут зараз є і новобранці, і мобілізовані, і демобілізовані, і тимчасово приїжджі з гарячих точок для додаткових навчань, і навіть кадрові воєнні. Дякуємо їм за те, що вони беруть на себе відповідальність за нашу державу у такий непростий для неї час.

Зовсім скоро у нас стартує міжнародний тур і, нажаль, для подібного масштабу акцій у нас немає часу. Але ми ніколи не забуваємо про соціальну допомогу, і нещодавно оголосили про співпрацю з благодійним фондом «Таблеточки». Це не обмежиться одним проектом. Обіцяємо всі подробиці розповісти найближчим часом в наших соціальних мережах.

line_violet_new

ЗАЛИШАЙТЕСЯ ЧЕСНИМИ ІЗ СОБОЮ, І ТОДІ ВСІ ПАЗЛИ БУДУТЬ СКЛАДАТИСЯ В ЦІЛІСНУ КАРТИНКУ

line_violet_new

Поділіться з нашими читачами своїми творчими та особистими планами.

По-перше, ми готуємося до випуску англомовної версії платівки «Нове життя». По-друге, у нас дуже насичений гастрольний графік. Ми плануємо концерти не тільки Україною, але й за кордоном. Тому дуже багато часу йде на репетиції.

40_music-7

Ви щаслива людина? Що вас робить щасливим?

Так. Я можу назвати себе цілком щасливою людиною. Взагалі, щастя – поняття доволі широке. Для одних це, умовно кажучи, відчувати аромат кави зранку, а для інших – мати особистий маєток і три автівки.

Особисто мене робить щасливим кілька речей: родина, можливість займатися музикою, наші шанувальники, а також подорожі в нові країни.

Відкрийте свій секрет: що вам допомагає бути завжди енергійним? Адже життя музикантів доволі насичене, а судячи з вашого графіку – так просто неймовірно насичене. Як вам вдається все встигати?

Все просто! Знайдіть роботу до душі і не будете працювати жодного дня. Головне – правильно розставляти пріоритети і самому собі відповідати на питання: це саме те, чим я хочу займатися? чи приносить робота мені задоволення? мені подобається своє життя?

Залишайтеся чесними із собою, і тоді всі пазли будуть складатися в цілісну картинку. Все встигатимете і при цьому залишатиметесь енерджайзерами.

40_music-8

Дякую Вам за цікаве спілкування, активну патріотичну життєву позицію та музичні подарунки, якими ви радуєте українського слухача!

Дякую і вам! Слухайте гарну музику та будьте щасливими!

© Ксенія Фарафонова

Фото: Андрій Корень, Олена Божко, Артем Гарец


Вёрстка:

СКАЙ - Журнал "ИМХО" - Номер 40 - PDF-версия
СКАЙ - Журнал "ИМХО" - Номер 40 - PDF-версия
СКАЙ - Журнал "ИМХО" - Номер 40 - PDF-версия
СКАЙ - Журнал "ИМХО" - Номер 40 - PDF-версия
СКАЙ - Журнал "ИМХО" - Номер 40 - PDF-версия
СКАЙ - Журнал "ИМХО" - Номер 40 - PDF-версия
Качаем PDF-версию здесь:

Журнал "ИМХО" - Номер 40


Читайте также:
Музыка: The HARDKISS: «Мы честны сами с собой, так как делаем честную музыку от сердца»
Личности: Ната PUR:PUR «Мне хочется верить, что хорошая музыка – она просто к сердцу идёт»
Путь таланта: «ШАNA»: «Хочется, чтобы это было с украинским привкусом»